Vaj Subashi ne megapanairin Tirana Expo Center

Kompania Vaj ulliri Subashi mori pjesë në panairin  e Fundvitit në Tirana Expo Center, ku ekspozoi produktet e veta. Në këtë panair qe zgjati 12 dite, kompania ‘Subashi’ u perfaqesua denjesisht me produktet e veta, vaj ulliri, produkte kozmetike me baze vajin e ullirit dhe ekzaltues pjatash, ose vaj me erëza. Te pranishem ishin  dhe agroperpunues te tjere, prodhues te djathit, veres, lengjeve te frutave, mishit, duke ofruar dhe ulje per konsumatoret ne prag te festave te fundvitit. Produktet shqiptare gjithnje e me shume kane nisur te sundojne ne tryezat e konsumatoreve tone, pasi ofrojne cilesine, aromen, shijen e duhur dhe te pelqyeshme per qytetaret tane..

10428552_1046117208748405_8063000901126755576_n